Wróć do porównania kart kredytowych

SZCZEGÓŁY KARTY KREDYTOWEJ - Lion's Bank - Lion's Bank Karta kredytowa Master Key World Elite MasterCard

Parametry porównania: typ karty: wszystkie, organizacja płatnicza: wszystkie,


Lion's Bank

Lion's Bank - Lion's Bank Karta kredytowa Master Key World Elite MasterCard

Lion's Bank
Oprocentowanie: 7,50%
Opłata roczna: 0 zł
Okres bezodsetkowy: 64 dni
Opłata za wydanie: 0 zł
Podstawowe parametry
Typ karty Platynowa
Organizacja płatnicza MasterCard
Szczegóły produktu
Opłata za wydanie karty 0 zł  
Opłata roczna za korzystanie z karty 0 zł Opłata roczna za obsługę karty głównej dla klienta, dla którego bank prowadzi rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy wynosi 0 zł
Opłata roczna za obsługę karty głównej dla klienta, dla którego bank nie prowadzi rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego wynosi:
- 0 zł - pod warunkiem dokonania w ciągu 12 miesięcy, za które naliczana jest opłata, średnio miesięcznie: 20 transakcji bezgotówkowych kartą lub transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę 8 000 zł
- 2 000 zł - w przeciwnym przypadku
Oprocentowanie transakcji bezgotówowych 7,50% Oprocentowanie transakcji bezgotówkowych wynosi 7,5%
Oprocentowanie transakcji gotówowych 0%  
Prowizja za wypłatę gotówki 2,9% Prowizja za wypłatę gotówki z bankomatu w kraju i za granicą wynosi 2,9%
Kwota minimalnej spłaty 3% Kwota minimalnej spłaty wynosi 3% kwoty zadłużenia
Okres bezodsetkowy 64 dni  
Karta partnerska nie  
Karta zbliżeniowa nie  
Cashback nie  
Zabezpieczenie karty pasek magnetyczny, chip  
Minimalny dochód netto wymagany do uzyskania karty brak danych  
Dodatkowe informacje Priority Pass to ekskluzywny program umożliwiający posiadaczom karty Master Key World Elite dostęp do ponad 900 saloników VIP na lotniskach w ponad 400 miastach na całym świecie – przez 24 h na dobę, 365 dni w roku. Saloniki to specjalnie wyznaczone miejsca na lotniskach, w których można spokojnie popracować, skorzystać z Wi-Fi i urządzeń biurowych lub po prostu zrelaksować się, posłuchać muzyki czy poczytać ulubioną książkę. Saloniki oferują również przechowalnię bagażu oraz catering dostosowany do gustów Klientów. W ramach programu Priority Pass posiadacze kart Master Key World Elite mają zapewniony bezpłatny, nielimitowany dostęp do saloników. Dla osób towarzyszących opłata za skorzystanie z usługi wynosi 24 EUR.
Bezpłatnie ubezpieczenie AXA Travel, które gwarantuje pokrycie kosztów powstałych w wyniku nieprzewidzianych sytuacji. W skład pakietu ubezpieczeń wchodzą: ubezpieczenia podróżne, zapewniające m.in. assistance, odszkodowanie za odwołanie lub opóźnienie lotu czy zgubienie bagażu, pokrycie kosztów hospitalizacji i leczenia za granicą, a także bezpieczny transport do domu. Zapewniamy również zabezpieczenie w razie napadu na tle rabunkowym, napaści przy bankomacie oraz ochronę zakupów dokonanych przy użyciu karty.
MasterCard Business Lounge. Posiadacze kart Master Key World Elite mają swobodny i bezpłatny dostęp do sieci ponad 1 800 saloników zlokalizowanych w różnych miastach na całym świecie. Mogą zorganizować w nich spotkanie bądź spokojnie popracować podczas zagranicznych podróży. Saloniki MasterCard Business Lounge to komfortowo wyposażone i profesjonalnie przygotowane biura typu open space z pełnym zapleczem administracyjnym, sprzętem komputerowym i biurowym. Znajdują się w nich zarówno sale konferencyjne z urozmaiconym cateringiem, jak i prywatne gabinety do spokojnej, indywidualnej pracy, w których można poczuć się jak we własnym biurze. Saloników nie trzeba rezerwować wcześniej. Wystarczy okazać kartę przy wejściu. Pełna lista salonów znajduje się na stronie internetowej: www.lounges.regus.com/en-US/my-benefits/Lions/. Dostęp do saloników MasterCard Business Lounge jest bezpłatny dla posiadaczy kart Master Key World Elite oraz Maserati World Elite.

Opinia:    /   

0  |  0
Lion's Bank

Lion's Bank Karta kredytowa Master Key World Elite MasterCard

Oprocentowanie: 7,50%
Opłata roczna: 0 zł
Okres bezodsetkowy: 64 dni
Opłata za wydanie: 0 zł
Usuń lub zmień ofertę z porównania
Ocena karty:
0,0